prejdi na obsah

Firma T-PRESS, s.r.o. bola založená v roku 1995. Od jej vzniku úzko spolupracuje so spoločnosťou Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s., najväčším súkromným distribútorom periodickej tlače na Slovensku.

Spoločnosť T-PRESS, s.r.o. sa zameriava na veľkoobchodnú a maloobchodnú činnosť v oblasti distribúcie periodickej tlače, tabakových výrobkov a ostatného doplnkového sortimentu pre stánky, trafiky a predajne typu shop-in-shop. Najväčší dôraz kladieme na poskytovanie profesionálnych služieb založených na kvalite, komplexnosti a presnosti.

Spoločnosť T-PRESS, s.r.o. vlastní veľkosklad tabakových výrobkov a ostatného doplnkového tovaru nachádzajúci sa v sídle spoločnosti a sieť 57 maloobchodných prevádzok v Trnavskom, Piešťanskom, Hlohoveckom, Senickom a Myjavskom okrese. Niektoré z prevádzok sa nachádzajú v obchodných domoch MAX Trnava, SP Arkadia Trnava, Tesco Hlohovec, Tesco Piešťany, Kaufland Hlohovec, Kaufland Piešťany, Aupark Piešťany a v ďalších potravinových a nákupných centrách v rámci Trnavského kraja. Okrem vlastnej predajnej siete, spoločnosť T-PRESS, s.r.o., zásobuje viac ako 250 predajných miest. O bezproblémový chod spoločnosti sa stará 150 zamestnancov.